Alexandrite Lazer

Alexandrite Lazer konusu ile ilgili olarak Alexandrite Lazer lazer sistemlerinden biridir. Cilt lekelerinin giderilmesi, sivilce / akne izlerinin ortadan kaldırılması, kıl / tüy problemlerini kalıcı olarak ortadan kaldırma tedavilerinde kullanılır. Alexandrite Lazer dokulara kesinlikle zarar vermemesi ile yaygınlaşmış bir lazer istemidir. Alexandrite Lazer sisteminde ışık ve yoğunluk bir anda, birlikte ortaya çıkarlar. Bu sebeple ışığın renkli olduğu veya olmadığı durumlar gözlenebilir. Alexandrite Lazer görünürlüğü lazerin dalga boyu ve kullanıldığı alan ile ilgili olarak değişiklik gösterebilen bir durumdur. Bu sebeple tedavi şekline göre daha farklı lazer dalga boyları kullanılmaktadır.

Alexandrite Lazer Hakkında

alexandrite lazer

Alexandrite Lazer cihazının kullandığı Alex lazer 755 nanometre dalga boyu şeklinde ilerler. Bu boy kıl köküne inebilecek mesafede ancak daha ileriye gitmeyen bir ortalamada sabitlenmiştir. Bu sebeple de dokulara verilen zarar en aza indirgenmiştir. Alexandrite Lazer cihazının avantajlarından bir tanesi de kılda renk oluşumunu sağlayan melanin maddesi tarafından tutulmasıdır. Böylece özellikle açık ten rengine sahip kişilerde daha avantajlıdır. Alexandrite Lazer ayrıca lazer dalga boyundan dolayı çok derine inmediğinden, hastanın diğer cihazlara oranla çok daha az acı hissi duymasını sağlar. Alexandrite Lazer genellikle koltuk altı, bikini, genital bölge ve bacak bölgelerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Ağrısı oldukça azdır, çok hızlı ve oldukça basit bir şekilde uygulanabilir. Seans sayısı ortalama olarak 6 seans sürmektedir. Alexandrite Lazer epilasyon cihazı fiyatları da avantajları doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Alexandrite Lazer cihazı iyileştirme süresini kısaltan avantajlı bir cihazdır.

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları

Alexandrite Lazer fiyatları bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Alexandrite Lazer epilasyon cihazı fiyatları uygulanırken belirleyen en önemli faktör uygulanacak olan bölgenin büyüklüğüdür. Bölgenin büyüklüğü hem seans sayısını hem de seans uzunluğunu etkilemektedir. Alexandrite Lazer epilasyon cihazı fiyatları uygulanacağı bölgeye göre de değişiklik gösterebilir. Diğerlerine göre daha hassas olan bölgeler daha çok zaman almaktadır. Örneğin yüz bölgesi hassas olduğundan seans sayısı da ortalama olarak 8 ‘ e çıkmaktadır. Alexandrite Lazer epilasyon cihazı avantajları çok fazla olan bir cihaz olmasına rağmen diğer lazer cihazlarına kıyasla ekonomik bir üründür. Alexandrite Lazer epilasyon cihazı fiyatları değerlendirilirken kesinlikle avantajları da göz önünde bulundurulmalıdır.

Alexandrite Lazer Genel Bilgi

Alexandrite Lazer seans ortalaması 4 haftalık bir süre ile 8 haftalık bir süre arasında değişkenlik gösterir. Bronzlaşmış bir şekilde seansa hasta kabul edilmez. Bunun sebebi Alexandrite Lazer uygulanamamasıdır. Alexandrite Lazer epilasyon cihazı fiyatları konusunda daha fazla bilgi http://www.alexandrite.com.tr/alexandrite-lazer sayfasından alınabilir.

 

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH