Alexandrite Lazer Çeşitleri

Alexandrite Lazer Çeşitleri konusu ile ilgili olarak günlük yaşantımızda en çok sorun haline gelen durumlardan birisi de istenmeyen tüylerdir. İstenmeyen tüylerin önüne geçebilmek ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilmek adına artık farklı alexandrite lazer cihazları ortaya çıkmaktadır. Son dönemde popüler olan alexandrite lazer çeşitleri, birden farklı modellere sahiptir. Bu sebepten dolayı tek bir çeşidini bulmamakla birlikte birden farklı çeşidi de kullanılmaktadır. Lazer cihazların bu denli fazla özelliklere sahip çeşidinin bulunması da vücudun tek bir yerine değil birden farklı hassas noktalarında bile acıma hissiyatı verilmeden epilasyon yapılması sağlanmasıdır. İnce ya da kalın tüyler için farklı alexandrite lazer çeşitleri kullanılmaktadır. Teknolojinin hız kesmeden gelişim göstermesi ile birlikte doğal olarak farklı pek çok teknolojik ürünlerde ortaya çıkıyor. Daha pürüzsüz bir cilde kavuşabilmek adına ihtiyaç duyulan epilasyon işlemlerinde artık alexandrite lazer kullanılmaya başlanıyor. Hassas bölge, yüz ve benzeri yerler içinde doğal olarak alexandrite lazer çeşitleri farklılık gösteriyor. Kullanım amaçları göz önünde bulundurulduğunda cihazların çeşitleri de amaca uygun şekilde tercih edilerek kullanılıyor. Eğer cildiniz lazer epilasyon işlemlerine uyumluysa o zaman bu yola başvurarak tüm tüylerden arınmaya başlayabilirsiniz. Tabi ki bunun için bir diğer önemli etkenlerin başında ise kıl tipinin de mutlaka uyumlu olması gerekiyor. Uzman kişilerce yapılacak incelemelerin ardından cilde ve kıl tipine uyumlu olduğu tespit edilirse hemen lazer epilasyon işlemlerine başlanmış olacaktır. Yüz, yara izleri ve sivilce izleri göz önünde bulundurularak alexandrite lazer cihazların çeşitleri tercih ediliyor. Kullanım amaçları alexandrite lazer fonksiyonuna göre farklılık gösteriyor.

Cynosure Alexandrite Lazer Cihazı

alexandrite lazer çeşitleri

Diğer lazer cihazına oranla bu model daha fazla farklılık göstermektedir. Cihazda ki sarf malzemeler daha az masraf yapmanıza neden olurken maliyetten de kısmanızı sağlar. Cynosure alexandrite lazer Cihazı kullanımı oldukça pratiktir. Cihazın yalnızca sarf masrafı bulunuyor.

Candela Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı Özellikleri

Güzelliğinize gölge düşürecek olan istenmeyen tüylerin giderilmesi adına artık teknolojik ürünlere başvurulmaktadır. Piyasa içerisinde çok sayıda alexandrite lazer çeşitleri bulabilmek artık mümkün hale geldi. Bu cihazda diğer lazer cihazına oranla sarf masrafı daha çok vardır. Fiber, lamba, lens, cryo gazı benzeri sarf masrafları bulunuyor. Candela alexandrite lazer diğerlerine oranla maliyetleri biraz daha fazladır.

Mediostar Next Hibrit Diod Lazer Cihazı ve Soprano Alexandrite Lazer Özellikleri

Soprano lazer cihazına oranla mediostar maliyetleri daha düşüktür. Özellikle soprano lazer cihazlarının en büyük rakiplerinden birisi haline gelmektedir. Lazer cihazını ayıran en önemli özelliklerinden birisi de sarf masrafının olmamasıdır. Özellikle alexandrite lazer çeşitleri  arasında yerini alan bu cihaz, maliyetlerinizi daha fazla aşağıya çekebilmenize yardımcı olacak. Bir başka karşımıza çıkan alexandrite lazer çeşitleri içerisinde Soprano yer alıyor. Soprano mediostar ile kızışan bir rekabet içerisinde yer alıyor. Model ve fonksiyonları göz önüne alındığında maliyetlerde de ister istemez bir farklılık yaşanıyor. Özellikle alexandrite lazer çeşitleri en sık kullanılanlardan birisi olmayı başarıyor. Daha fazla bilgiye ulaşabilmeniz adına http://www.alexandrite.com.tr/alexandrite-lazer-cesitleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH