Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları

Alexandrite Lazer Cihazının Özellikleri Nelerdir?

Alexandrite lazer epilasyon cihazının en temel özelliği, başlık değiştirmeye, yani chamber değişimi gerektirmez. Chamber, lazer başlık sistemidir. Mali açıdan epilasyon sisteminin, her parçası pahalı olduğu için, alexandrite lazer nedir bilmek gereklidir. Chamber fiyatından ekonomik tasarruf edilir. Lazer epilasyon cihazlarında, sınıfının en iyisi olan alexandrite lazer nedir sorusunun cevabı, atış kapasitesidir. Üretim ve güncelleme modellerine göre alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları belirlenmektedir.

Alexandrite Lazer Hangi Ciltlere Uygulanabilir?

alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları

Alerjik reaksiyon göstermeyen ve hekimlerce tespit edilen rahatsızlıkları bulunmayan her kişiye, alexandrite lazer nedir bilgisi verilerek, uygulama yapılmaktadır. Kadın veya erkeklerin epilasyonda tercih ettiği alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları 2017 fiyat listelerinde sunulmaktadır. Buğday ve açık tenlerde, kıl kökü güçlü olan kişilerde, daha hızlı etki göstermektedir. Esmer tenli kişilerde de kızarıklık, alerji, kabarma, pullanma gibi belirtiler gözlemlenmemektedir. Atış büyüklüğü yani spot alanı, alexandrite lazer nedir uygulamalı anlatımıyla gösterilmektedir. Başlık değiştirmeden, en kapsamlı alanda, kıl kökü temizliği sağlamaktadır.

Lazer Epilasyon Kesin Çözüm Sağlar mı?

Epilasyon konusunda, yüksek teknoloji ürünü lazer cihazlar, farklı seanslar dahilinde, kesin çözüm sağlamaktadır. Derin nokta atışı sağlayan alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları ve seans ücretleri, kampanyalı tüm vücut programları sunulmaktadır. Bazı kişilerde 3-4 seansta etkili çözüm sağlayan alexandrite lazer nedir tanıtım uygulamasıyla birlikte ortalama 6 seans paketleri sunulmaktadır. Kıl dökülme süresi genellikle, 2-3 gün sürmektedir. Zamanla azalma, seyrelme ve tamamen temizleme sağlamaktadır. Kontrol seanslarıyla, sayılı çıkan kıl kökleri, tamamen yok edilmektedir.

Alexandrite Lazer Epilasyonu Fiyatları

Alexandrite lazer ayarlanabilir şekilde; 2-3-5-7-10-15 ve 20 mm spot alanı, yani farklı boyutlarda atış kapasitesi ile alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları döviz kurları ve para piyasaları dahilinde, yıllık fiyat listesi ve çeşitli kampanyalarla satışa sunulmaktadır. Lekeli ciltlerde, önemli başarı kaydeden lazer cihazı, lezyonlu pigmentlerde iyileşme sağlamaktadır. Derin atış ve çaplı alan kıl temizliğinde, alexandrite lazer nedir sorusunu, cilt bakımını korur nitelikte olduğunu belirtmek gereklidir. Yararlı pigmentleri korurken, istenmeyen tüylerden, tamamen kurtulmayı sağlamaktadır. Saniye başına 10 atış kapasitesi sunan epilasyon cihazını, sınıfının lideri olarak, en çok tercih edilen alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları olarak seçilmiştir. Hassasiyet gösteren ciltlerde öncelikle deneme atışı yapılması gereklidir. Kollar, koltuk altı, tüm bacak, sırt, göbek, yüz, özel bölge, gibi tüm vücutta kullanılabilir. Kısa sürede çözüm sunan alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için http://www.alexandrite.com.tr/alexandrite-lazer-epilasyon-cihazi adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH