Alexandrite Lazer Fiyatları

Alexandrite Lazer Fiyatları konusu ile ilgili olarak epilasyon sisteminin gelişmesi ile insanların tüm cilt sorunlarına ve kıl – tüy gibi görselliği yok eden sorunlarına kalıcı çözümler sağlanmaktadır. Eskiden pek yaygın olmayan epilasyon alexandrite lazer çeşitleri ile daha kaliteli hizmetlerle yaygın olmaya başlamıştır. Bu sistemle epilasyonda bir çığır aşılarak yepyeni ve çok başarılı sistemler ortaya çıkarak alexandrite lazer çeşitleri ile lazer yaptırmak isteyenlere çok değişik hizmetler sunulmaktadır. Nd yağ lazer sisteminin gelişmesi sonucunda bu lazer sistemi de gelişerek yaygınlaşmıştır. Bu da alexandrite lazer fiyatları üzerinde etkili olmuştur. Bu lazer sisteminin diğer lazer epilasyonlarından birçok farkı da bulunmaktadır. Diğer lazerler de tek bir cihazla tek bir işlem yapılabilirken alexandrite lazer çeşitleri ile aynı anda birkaç farklı işlem yapılabilmektedir. Bu da bu lazer sisteminin ne kadar başarılı olduğunu göstermektedir.

Alexandrite Lazer Çeşitleri ile Yapılabilen Uygulamalar Çok Fazladıralexandrite lazer fiyatları

Lazer epilasyon sadece belirli bölgelere yapılmaz. Tüm vücuda uygulanabilen tek bir lazer cihazı yoktur. Bu işlemi ve çeşitliliği tek yapabilen alexandrite lazer çeşitleri olmaktadır. Her tip vücuda, her renk cilde ve her yere tek bir cihaz ile hizmet verilebilmektedir. Kıl kökü kalın olanlar, kılları ve tüylenmesi çok fazla olanlar ve daha fazlası alexandrite lazer çeşitleri ile kısa yoldan ve kökünden tedavi edilmektedir. Genital bölge ve koltuk altlarına da yapılabilen epilasyon sonucunda vücutta kızarma olmaması için lazer cihazının önüne soğutma sistemi kurulmuştur ve bu da alexandrite lazer fiyatları üzerinde etkili olmuştur. Lazerin yapıldığı bölgeye göre işlemler de değişmektedir.

Alexandrite Lazer Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Tüm vücuda yapılabilen alexandrite lazer yapılmadan önce uzman doktor hastayı kontrolden geçirir ve hangi lazer çeşidinin hangi bölgeye uygulanacağına karar vererek alexandrite lazer fiyatları belirlenir. Her bölgeye uygulanan lazerin fiyatı da değişir. Çünkü tüm vücuda uygulanabilen lazer sistemi her yerde aynı dalga seviyesinde çalıştırılamaz. Bu nedenle dalga seviyesi alexandrite lazer fiyatları üzerinde belirleyici bir etkidir. Buna göre yapılan ön kontrolden sonra hastaya lazer yapılacak bölgeleri temizleyerek gelmesi bu sayede işlemin daha da kısalacağı bilgisi verilir.

Alexandrite Lazer Fiyatları Her Bölgeye Göre Farklıdır

Lazer epilasyonun yapılacağı bölgeye göre değişen fiyatlar üzerinde hastanın genel vücut yapısı da etkili olmaktadır. Derin kıl köklerine daha fazla dalga boyu verileceğinden alexandrite lazer fiyatları artmaktadır. Ortalama olarak tüm bacağa yapılan işlem ücreti 300 TL’dir. Yüz bölgesi 100 TL, çene ve bıyık 35 TL’dir. Fiyatlarla ilgili daha fazla bilgi almak için http://www.alexandrite.com.tr/alexandrite-lazer-fiyatlari adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH