deCURE N° 1337 – “Kırışıklık Karşıtı Krem”

logodecureHD

deCURE N° 1337 “Kırışıklık Karşıtı Krem”

580,00 TL KDV Dahil

deCURE N° 1337 “Kırışıklık Karşıtı Krem”

Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme | 9 aya kadar taksit seçeneği ile

Aynı Günde Kargoya Verilir

580,00 TL KDV Dahil

Made in USA – FDA onaylı laboratuvarlarda üretilmiştir.

Şu an ürün stokta yok. Pek yakında gelecektir.

Ürün stoğa girince size haber verelim mi? Aşağıda yer alan kutucuğa eposta adresinizi yazarak bu ürün stoklarımızda olduğunda hatırlatma e-postası alabilirsiniz.

Stok Kodu: decure1337 Kategoriler: Etiketler:

MÜKKEMMEL KIRIŞIKLIK DÜZELTİCİ


deCURE 1337 ince çizgilerin, kırışıkların ve mimik izlerinin görünümünü anında azaltır. Bu mucizevi etki tüm gün bounca ofiste veya gece gezmelerinde ortalama 8 ila 12 saat kalıcıdır.

KONSANTRE FORMÜL GÜCÜ


deCURE 1337 ürününün konsantre formül gücünü, özenle seçilen ve anti aging özelliği kanıtlanmış olan bileşenlerden oluşan benzersiz İskandinavya karışımından alır. 20 temel amino asitten 19’unu içeren aloe vera, hasar görmüş cildin tedavisinde sıklıkla kullanılır. Genç ciltlerin doğal yapısında olan yaşlanma sürecini geciktiren hyaluronik asit kırışık tedavisinde sıklıkla kullanılır.

İĞNE YOK, LİMİT YOK


ACI OLMADAN


deCURE 1337 sayesinde estetik operasyon ve iğne ile yapılan medikal uygulamalara gerek kalmadan en iyi görünüme sahip olun.Üstelik ürünü cildinizden temizlediğinizde, eski görünümünüze geri kavuşabilirsiniz.

1337ortasol

SINIRSIZ KULLANIM


Tüm deCURE ürünleri, doğal , hipoalerjenik ve günlük kullanıma uygundur. deCURE 1337 anlık görsel etkisinin yanı sıra, düzenli kullanım sonucunda cilt dokusunu güçlendirmeye yardımcı olur.

KOLAY UYGULAMA


deCURE 1337 ‘nin uygulaması günlük bakım kremi kullanımı kadar kolaydır. Birkaç dakikada gözle görülür sonuç sağlar.

1337ortasag

SAATLER SÜREN ETKİ


deCURE 1337 ‘nin değişim etkisi 8-12 saat boyunca sürer. Bir gece yada tüm bir iş günü için yeterli bir süredir.

1337cure

DOĞAL VE MÜKEMMEL

deCURE N° 1337

ÖNE ÇIKAN İÇERİKLER


Hyoluronik Asid, Aloe Vera, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Retinyl Palmitate (Vitamin A), OXY-2.


14ml

Kullanım Koşulları


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan müşteri deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH