deCURE.com.tr Sitesi Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI


Bu web sitesi (“web sitesi”) size Andromed Tıbbi Cihazlar ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti., Çubuklu mah. Vatan cad. No:26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE (“Decure.com.tr”) tarafından sunulmaktadır.

Bu Web Sitesi’ne erişim sağlamakla ve siteyi kullanmakla, Kullanım Koşulları’nın ve Kullanım Koşulları’nda yer alan veya gönderme yapılan tüm hüküm ve koşulların ya da bu Web Sitesi’nde belirtilen ek hüküm ve koşulların sizi yasal olarak bağladığını kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartların tümünü kabul ETMİYORSANIZ bu web sitesine ERİŞMEMELİ veya bu web sitesini KULLANMAMALISINIZ.

Aşağıdaki kullanım şartları, bu web sitesinin kullanımını ve web sitesine erişimi düzenler. Aynı zamanda, bu web sitesinde bulunan ya da bu web sitesi aracılığıyla erişilebilen belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler (“İçerik”) ve web sitesine yükleyebileceğiniz, gönderebileceğiniz ve/veya web sitesinde yayınlayabileceğiniz belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler (“Kullanıcı İçeriği”) veya işlemler için belirli koşul ve şartları belirler. Bu gibi özel koşullar, bu kullanım koşullarına eklenebilir veya yalnızca açıkça belirlenen kapsama göre bu kullanım koşullarının yerini alabilir.

Bu Kullanım Koşulları Decure.com.tr tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Bu şekilde değiştirilmiş kullanım şartları, yayınlandıkları anda geçerli olurlar. Değişiklikler yayınlandıktan sonra web sitesini kullanmaya devam ederek, bu şekilde değiştirilmiş şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Decure.com.tr, web sitesinde ya da İçerikte herhangi bir zamanda, uyarı yapmaksızın değişiklik veya güncelleme yapma ya da kullanımı durdurma hakkını saklı tutar. Decure.com.tr, sadece kendi taktirine bağlı olarak, herhangi bir kişinin web sitesine veya bunun herhangi bir bölümüne erişimini herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmadan sınırlama, reddetme veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

Bu site dâhilinde erişilen veya hukuka uygun olarak üyeler tarafından sağlanan bilgiler ve bu sitenin (sınırlı olmamak kaydıyla Decure.com.tr veri tabanı, Decure.com.tr arayüzü, tasarım, metin, imge, html kodu ve diğer kodlar) tüm elemanları (Hepsi birden Decure.com.tr’ın telif haklarına tabi çalışmaları olarak anılacaktır) “Decure.com.tr’a aittir. Üye’ler, Decure.com.tr hizmetlerini, Decure.com.tr bilgilerini ve Decure.com.tr’ın telif haklarına tabi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının Decure.com.tr’ın hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildirler. Üyeler, işbu sözleşme kapsamında Decure.com.tr tarafından sarahaten izin verilen durumlar haricinde Decure.com.tr’ın telif haklarına tabi çalışmalarını çoğaltamaz, işleyemez, dağıtamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz veya hazırlayamaz.

Site dahilinde tarafınızdan sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olmasının sorumluluğu bilgiyi sağlayan tarafa aittir.

Tabi olunan hukuka göre, hakkınızda sakladığımız kişisel bilgilere erişim ve bunlarla ilgili detayları talep etme, bunları güncelleme ve kişisel bilgilerinizdeki doğru olmayan hususları düzeltme ve duruma göre bilgilerin bloke edilmesini veya silinmesini talep etme hakkınız olabilir. Kişisel bilgilere erişim hakkı yerel hukuki gereklilikler ile bazı durumlarda sınırlanmış olabilir. info@andromed.com.tr adresine e-posta göndermek suretiyle kişisel bilgilerinizi incelemeyi, değiştirmeyi veya silmeyi talep edebilirsiniz.

Topladığımız kişisel bilgiler ile bağlantılı olarak, bilgileri nasıl kullanacağımız ve sizinle nasıl haberleşeceğimiz hususları gibi sizlere bazı seçimler sunuyoruz. Tercihlerinizi güncellemek, bilgilerinizin posta listelerinden kaldırılmasını istemek veya bir talep sunmak için lütfen bizlerle iletişim bilgilerimizden irtibat kurunuz.

Tarafımıza daha önceden vermiş olduğunuz herhangi bir rızayı geri alabilirsiniz veya kişisel bilgilerinizin işlenmesine meşru gerekçelerle herhangi bir zamanda itiraz edebilirsiniz. Tercihlerinizi makul bir süre içerisinde geleceğe yönelik olarak uygulamaya konulacaktır. Bazı durumlarda kişisel bilgilerinizin tarafımızca kullanımı veya ifşa edilmesine dair rızanın geri alınması bazı ürün veya hizmetlerimizden faydalanamayacağınız anlamına gelebilir.

Web sitesi aracılığıyla ya da web sitesi ile bağlantılı olarak sağlanan ya da toplanan kişisel bilgiler, yalnızca Decure.com.tr’ın gizlilik politikası uyarınca kullanılacaktır ve bu kullanım şartları, sitede yayınlandığı şekliyle gizlilik politikasına tabidir. Bu web sitesine erişim sağlamakla ve siteyi kullanmakla kişisel bilgilerinizin Decure.com.tr çalışanları, ilişkili şirketleri bağlı ortaklıkları ve Decure.com.tr adına hizmet veren diğer firmalar ile paylaşılacağını ve bilgilerinizin Türkiye’de ya da yurtdışında saklanabileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

Decure.com.tr veya bağlı kuruluşları, iştirakleri, ortakları, lisans verenleri ve tedarikçileri (i) bu web sitesinin ihtiyaçlarınızı karşılayacağı, (ii) web sitesinin kesintisiz, güncel, güvenli ya da hatasız olacağı veya (iii) web sitesinin kullanımından elde edilecek sonuçların (web sitesindeki bilgi ve materyaller dahil) doğru, tam, kesin, güvenilir ya da herhangi bir biçimde ihtiyaçlarınızı karşılayan sonuçlar olacağına yönelik hiçbir beyan ya da garantide bulunmaz.

Decure.com.tr ve bağlı kuruluşları, iştirakleri, ortakları, lisans verenleri ve tedarikçilerinin Internet, ağ veya sunucu hizmetlerindeki kesintiler ya da ihmallere ilişkin hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır ve web sitesinin veya bunun kullanılmasını sağlayan hizmetlerin ya da Decure.com.tr tarafından gönderilen elektronik iletişimin virüs ya da diğer zararlı unsurlar içermediğine ilişkin bir garanti vermezler.

Sitemizin sayfaları telif hakları ile korunmaktadır. Özellikle, diğer yayın organlarında herhangi bir kopyalama, adaptasyon, çeviri, arşivleme ve işleme elektronik olarak saklama ve işleme dahil olmak üzere telif haklarının korunması kapsamındadır. Tümünün veya bir kısmının işletilmesi öncelikle Decure.com.tr’ın yazılı rızasının alınmasını gerektirir. Web sitesinin gerek içeriği gerekse yapısı da telif hakları ile korunmaktadır. Bilgi veya verilerin ve özellikle metinlerin veya bir kısmının veya tasarım materyallerinin kullanımı öncelikle Decure.com.tr’ın yazılı rızasının alınmasını gerektirir.

Decure.com.tr veya bağlı kuruluşları, iştirakleri, ortakları, lisans verenleri ya da tedarikçileri, web sitesinin, içeriğin veya kullanıcı içeriğinin kullanımı, erişimi veya kullanılamaması, erişilememesinden doğan ya da bunlarla bağlantılı, doğrudan, dolaylı, sonuçta meydana gelen, cezai, tesadüfi ya da diğer hasarlardan, bu tür hasarların doğrudan ve tamamen Decure.com.tr’ın suiistimali veya ağır ihmalinden kaynaklandığı durumlar hariç, Decure.com.tr bu tür hasar olasılıkları hakkında önceden uyarılmış olsa dahi, hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

Decure.com.tr, üyelerin bilgilerinin güvende tutulması, istismara karşı korunması için her türlü makul önlemi alır. Ancak alınan önlemlere rağmen söz konusu verilerin çalınması, kaybolması bu sebeple herhangi bir zarar doğması durumunda Decure.com.tr hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Herhangi bir zamanda, bize, bizden aldığınız pazarlama e-postalarındaki üyelikten çıkma bağlantısına tıklayarak veya aşağıda belirtilen şekilde bizimle irtibat kurarak, tarafınıza e-posta yoluyla pazarlama iletişimi göndermememizi söyleyebilirsiniz.

0216 680 32 32 numaralı telefondan veya info@andromed.com.tr adresli e-posta ile bizlerle irtibat kurarak e-posta ve SMS göndermeyi durdurmamızı isteyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO | KAPIDA ÖDEME | KREDİ KARTI TEK ÇEKİM VE TAKSİT


Kullanım Koşulları


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan müşteri deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH